کارگزاری مبین سرمایه

شرکت کارگزاری مبین سرمایه (سهامی خاص) در سال 1387 تحت نام شرکت کارگزاری راهبرد کالای خاورمیانه به صورت شرکت سهامی خاص تاسیس گردید و در اداره ثبت شرکت ها و مالکیت صنعتی استان اصفهان با سرمایه 30 میلیارد ریال به ثبت رسید. پس از آن، این شرکت در فهرست شرکت های ثبت شده نزد سازمان بورس و اوراق بهادار درج گردید و به عضویت کانون کارگزاران بورس و اوراق بهادار درآمد و فعالیت خود را آغاز نمود.  درسال 1388 بر اساس صورتجلسه مجمع عمومی فوق العاده  و اعلامیه اداره ثبت شرکت ها و مالکیت صنعتی استان اصفهان این کارگزاری به شرکت کارگزاری مبین سرمایه تغییر نام یافت. 

رتبه کارگزاری: کارگزاری مبین سرمایه در آخرین رتبه بندی اعلام شده توسط سازمان بورس و اوراق بهادار با بهره گیری از نیروهای کارآمد توانسته است  رتبه "الف" را کسب نماید .


گواهینامه ها :

ISO 9001-2015

ISO 1002-2018


3-2موضوع فعالیت شرکت

الف) خدمات کارگزاری، کارگزار/ معامله­گری و بازارگردانی شامل:

1. معامله اوراق بهادار از قبیل سهام، اوراق مشارکت، حق تقدم خرید سهام، اختیار معامله و قرارداد­های آتی برای دیگران و به حساب آن­ها یا به نام و حساب خود

2. معاملات کالا­های پذیرفته شده برای دیگران و به حساب آن­ها

3. بازارسازی و بازارگردانی اوراق بهادار و کالا­­های پذیرفته شده.


ب) خدمات مالی و مشاوره­ای شامل:

1. مدیریت صندوق­های سرمایه گذاری

2. نمایندگی ناشر برای ثبت اوراق بهادار و دریافت مجوز عرضه

3. بازاریابی برای فروش اوراق بهادار

4. مشاوره و انجام کلیه امور اجرایی برای پذیرش اوراق بهادار یا کالا در هریک از بورس­ها و بازار­های خارج از بورس به نمایندگی از ناشر یا عرضه کننده کالا­ها

5. مشاوره در زمینه­های زیر:

الف) قیمت گذاری اوراق بهادار

ب) روش فروش و عرضه اوراق بهادار

ج) طراحی اوراق بهادار

د) خرید، فروش یا نگهداری اوراق بهادار

ه) سرمایه گذاری

و) مدیریت ریسک

ز) ادغام، تملک، تغییر و تجدید ساختار سازمانی و مالی شرکت­ها

ح) طراحی و تشکیل نهادهای مالی.

 

معرفی باشگاه مشتریان مبین سرمایه

باشگاه مشتریان ابزاری برای ایجاد ارتباط  دوسویه و ارائه خدمات منسجم به فعالان بازار سرمایه است، که با در نظر گرفتن امکانات و رو شهای نوین، بخش عمد ه ای از خدمات تخصصی و عمومی مورد نیاز سرمایه گذاران را تحت پوشش قرار می دهد. در واقع هدف اصلی از طراحی باشگاه مشتریان ارائه مواردی نظیر تحلیلهای تکنیکال و بنیادی، گزارشات بازار، دور ه های آموزشی و...، در قالب یک پلتفرم مدون که عضویت و استفاده از اغلب خدمات باشگاه مشتریان برای عموم آزاد است، اما موارد تخصصی نظیر سفارشات معاملاتی، برای مشتریان کارگزاری صرفا  مبین سرمایه امکا نپذیر میباشد.


امکانات باشگاه مشتریان مبین سرمایه


درخواست خرید و فروش سهام
در صورتی که سرمایه گذاران به سامانه های معاملاتی کارگزاری مبین سرمایه دسترسی نداشته باشند، امکان ثبت سفارشات معاملاتی خود در بخش اوراق بهادار باشگاه مشتریان را خواهند داشت.


درخواست خرید عرضه اولیه

مشتریان کارگزاری مبین سرمایه به منظور خرید نقدی یا اعتباری سهام عرضه اولیه میتوانند، یک روز قبل از تاریخ عرضه درخواست خرید خود را در باشگاه مشتریان ثبت نمایند.


تغییر کارگزار ناظر

برای تغییر کارگزار ناظر خود به شرکت مبین سرمایه میتوانید، از طریق بخش اوراق بهادار وبسایت باشگاه مشتریان و ثبت درخواست در بخش کارگزار ناظر اقدام نمایید.
محاسبه سود سهام

به منظور اطلاع از مقدار سود نقدی، گزینه محاسبه سود سهام در بخش اوراق بهادار  وبسایت باشگاه تعبیه شده است، تا مشتریان بدون مراجعه به سامانه کدال از نحوه دریافت و مقدار سود تقسیمی سهام خود مطلع شوند.

تحلیل اختصاصی

باشگاه مشتریان مبین سرمایه مجموعه خدمات تحلیلی کاملی را ارائه می دهد و علاوه بر تحلیلهای عمومی، امکان درخواست تحلیل اختصاصی از نمادهای مورد نظر سرمایه گذاران نیز فراهم می باشد.

تالار گفتگو

تمامی مشتریان و اعضای باشگاه مشتریان مبین سرمایه، امکان تبادل نظر در تالار گفتگو را خواهند داشت. همچنین تحلیلهای تکنیکال و بنیادی، اخبار داغ و گزارشات شرکتها نیز در این بخش قابل دسترسی میباشند.


نقشه بازار

نقشه بازار به اعضای باشگاه کمک میکند تا در کمترین زمان ممکن از شرایط کلی بازار و درصد تغییرات قیمت سهام مطلع شوند.

آموزش

در بخش آموزش باشگاه مشتریان، مجموعه خدماتی از قبیل کتابچه الکترونیک، ویدئو و دور ه هایی از قبیل کتابچه الکترونیک، ویدئو و دور ه های حضوری و آنلاین تعبیه شده اند  تا منبع آموزشی کاملی در دسترس تمام مشتاقان فعالیت در بازار سرمایه باشد.

مسابقات


یکی از امکانات جذاب باشگاه مشتریان مبین سرمایه برگزاری مسابقات گوناگون در حوزه بازارهای مالی است. این مسابقات در دوره های زمانی مختلفی برگزار شده و شرکت کنندگان متناسب با پاسخ های صحیح خود امتیاز کسب می کنند.


جوایز متنوع


مشارکت و فعالیت اعضاء در باشگاه مشتریان مبین سرمایه  منجر به کسب امتیاز میشود، که به منظور ایجاد انگیزه برای کاربران امتیازات کسب شده پس از رسیدن به حدنصاب مشخصی، قابل تبدیل به جوایز مختلفی خواهند بود.

صندوق سرمایه گذاری مشترک مبین سرمایه


شرکت کارگزاری مبین سرمایه در راستای خدمت رسانی بیشتر به سرمایه گذاران بازار سرمایه ایران، با کسب مجوز از سازمان بورس و اوراق بهادار اقدام به تأسیس یک صندوق سرمایه گذاری مشترک از نوع در سهام نموده است صندوق مشترک مبین سرمایه از سال ۱۳۹۴ تاکنون در حال فعالیت بوده و ارزش خالص دارایی های آن ظرف پنج سال گذشته بیش از بیست برابر شده است سوابق و آخرین ارزش خالص هر واحد صندوق مبین سرمایه را در وبسایت خود صندوق به نشانی fipiran.com یا سامانه اینترنتی   fund.mobinsb.com   مشاهده نمایید.

وب سایت: https://mobinsb.com

 


  • اشتراک گذاری: