پیام هیئت مدیره به مجمع عمومی عادی سالیانۀ صاحبان سهام هلدینگ آتیه‌فولاد

پیام هیئت مدیره به مجمع عمومی عادی سالیانۀ صاحبان سهام هلدینگ آتیه‌فولاد
  • ۲۹ خرداد ۱۴۰۳
پیام هیئت مدیره به مجمع عمومی عادی سالیانۀ صاحبان سهام هلدینگ آتیه‌فولاد

بسم الله الرحمن الرحیم

به نام خداوند لوح و قلم
حقیقت نگار وجود و عدم

خداوند عزیز و علیم را شاکریم که در سال مالی منتهی به ۲۹ اسفندماه سال یک‌هزار و چهارصد و دو به هلدینگ آتیه‌فولاد نقش‌جهان فرصت نقش آفرینی در نظام اقتصادی جمهوری اسلامی ایران را عنایت کرد تا با پیروی از منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی (مدظله العالی) در راستای رشد تولید گام بردارد.

 

در یک نگاه کلی، سال مالی سپری شده را می‌توان سال «رشد و سازندگی» برای هلدینگ آتیه‌فولاد نقش‌جهان دانست. سالی که در آن، پروژه‌های توسعه‌ای با سرعت بیشتری پی گرفته شد و با اضافه شدن هلدینگ فولاد متیل و شرکت پوشش لولهٔ کیوان جاوید به خانوادهٔ آتیه‌فولاد، بستر و فضای بهتری برای کسب سود بیشتر فراهم آمد.

 

مفتخریم که با وجود تمام موانع و مشکلات موجود داخلی و خارجی و چالش‌های ریز و درشت اقتصادی، توانستیم با تکیه بر همدلی و کار تیمی بر مشکلات غلبه کنیم و عملکرد مطلوبی را در زمینه‌های مختلف تولیدی، تجاری و خدماتی به ثبت برسانیم.

 

هلدینگ آتیه‌فولاد، مأموریت خود را حفظ و ارتقای ثروت سهامداران می‌داند و می‌کوشد تا با استفادهٔ بهینه از سرمایه‌های انسانی و منابع مالی، در صنایع سودآور مختلف با اولویت زنجیره صنعت فولاد سرمایه‌گذاری کند و با خلق ارزش، زمینهٔ رضایت‌مندی ذی‌نفعان را مهیا سازد.

 

عملکرد شایستهٔ شرکت نورد لولهٔ کوثر در رشد ۳ برابری تولید و ساخت بیش از یکصد هزار تن لوله برای ابرپروژهٔ انتقال آب دریای عمان به فلات مرکزی، رشد سه برابری سود خالص شرکت فولاد تاراز و پیشرفت چشمگیر در تکمیل چرخه کامل تبدیل کلاف گرم به ورق گالوانیزه، تحصیل سهام شرکت کیوان جاوید برای تکمیل چرخهٔ کامل لوله‌های فولادی، تلاش برای افزایش بازارهای فروش داخلی و خارجی و برنامه‌ریزی برای سرمایه‌گذاری در زمینه‌های جدید و سودآور از مهم‌ترین رخدادهای هلدینگ آتیه‌فولاد در سال مالی منتهی به ۲۹ اسفند ۱۴۰۲ بوده است.

 

این شرکت، ارتقاء عملکرد اقتصادی و رضایت سهامداران، بهره‌برداری حداکثری از سرمایه‌گذاری‌ها و ظرفیت شرکت‌های زیرمجموعه، توسعه کسب و کارهای جدید نوآورانه و توسعه سرمایه انسانی را از اهداف بلند مدت خود می‌داند و می‌کوشد تا با ارزش‌هایی نظیر شفافیت، قانون‌مداری، مسئولیت‌پذیری و پاسخگویی به این مهم دست یابد.

 

امیدواریم و می‌کوشیم تا با برنامه‌ریزی مطلوب و تلاش برای بهره‌وری حداکثری از منابع موجود، به سمت تحقق چشم‌انداز بلند مدت هلدینگ حرکت کنیم و یقین داریم رسیدن به چنین دستاوردی در سایه حمایت‌ها و همراهی‌های سهامداران محترم و تمامی اعضای خانوادهٔ آتیه‌فولاد ممکن و میسر است.

 

امید است که در پرتو لطف و عنایت خداوند متعال، در انجام رسالت‌های خود موفق و سربلند باشیم و بتوانیم وظیفهٔ خود را به بهترین نحو انجام دهیم.

 

حامد ولی‌بیک
نائب رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل هلدینگ آتیه‌فولاد نقش‌جهان


  • اشتراک گذاری: