مأموریت‌های مهمی در چشم‌انداز آتیه‌فولاد معدن دیده شده است

مأموریت‌های مهمی در چشم‌انداز آتیه‌فولاد معدن دیده شده است
  • ۱ خرداد ۱۴۰۳
مدیرعامل هلدینگ آتیه فولاد:

مأموریت‌های مهمی در چشم‌انداز آتیه‌فولاد معدن دیده شده است

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل هلدینگ آتیه‌فولاد؛ حامد ولی‌بیک، مدیرعامل هلدینگ آتیه‌فولاد در آیین تکریم و معارفۀ مدیرعامل شرکت آتیه‌فولاد معدن پارسیان، ضمن تسلیت به مناسبت شهادت رئیس‌جمهور و همراهانش در سانحۀ سقوط بالگرد و همچنین گرامیداشت ایام میلاد امام رضا (ع) اظهار داشت: آتیه‌فولاد معدن پارسیان از شرکت‌های مهم گروه آتیه‌فولاد است و با توجه به ماهیت تولیدی آن، مأموریت‌های مهمی در چشم‌انداز آتیه‌فولاد برای آن تعریف شده است.

وی افزود: تقویت سودآوری شرکت آتیه‌فولاد معدن پارسیان از دغدغه‌ها و سیاست‌های مهم هلدینگ آتیه‌فولاد است که امیدواریم با تلاش و همت پرسنل این شرکت، شاهد خبرهای خوش و اتفاقات مثبتی در این زمینه باشیم.

ولی‌بیک با بیان اینکه هلدینگ آتیه‌فولاد دارای شرکت‌های بزرگ تولیدی است، اذعان کرد: برخی فعالیت‌های صنعتی در حوزه معدن که تاکنون کمتر موردتوجه قرار گرفته‌اند فرصت مطلوبی برای ایفای نقش شرکت آتیه‌فولاد معدن پارسیان محسوب می‌شود که در این زمینه آتیه معدن، صاحب تجربیاتی نظیر تولید کوردوایر و ماشین تزریق وایر است.

مدیرعامل آتیه‌فولاد بیان داشت: از دیگر چشم‌اندازهای آتیه‌فولاد که همسو با سیاست‌گذاری‌های کلان فولاد مبارکه نیز هست، ورود به حوزۀ کسب‌وکار معدن از طریق شرکت آتیه‌ معدن با شیوه‌هایی نظیر سهام‌داری، تحصیل سهام کنترلی یا تأسیس شرکت‌های مرتبط است.

وی افزود: با تخصیص بخشی از سبد کسب‌وکار آتیه‌فولاد به حوزۀ معادن، که در خط مشی سرمایه‌گذاری هلدینگ نیز مورد تأیید قرار گرفته است، انتظار می‌رود بازدهی مطلوبی در این زمینه کسب شود و تاکنون اقداماتی نیز برای شروع این مسیر برداشته شده است.

ولی‌بیک با بیان اینکه ورود موفق به حوزۀ معدنی با تدبیر مدیران آتیه‌ معدن و پشتیبانی هلدینگ آتیه‌فولاد میسر است، تصریح کرد: در تلاشیم تا بتوانیم بازدهی خوبی کسب کنیم؛ چراکه هدف ما در هلدینگ سرمایه‌گذاری آتیه‌فولاد افزایش ثروت سهامداران است.

مدیرعامل آتیه‌فولاد با تجلیل از زحمات توحیدی، مدیر عامل سابق و آرزوی موفقیت برای فقیهیان، مدیرعامل جدید شرکت آتیه‌فولاد معدن پارسیان، ادامه داد: افتخار همکاری با مهندس توحیدی را در فولاد مبارکه داشته‌ام و امیدوارم در آینده نیز از تجربیات ایشان در آتیه‌فولاد استفاده کنیم؛ چراکه چنین افرادی از ظرفیت‌های مطلوب و ثروت‌های مغتنم فولاد مبارکه هستند.


 


  • اشتراک گذاری: