تقسیم سود ۴۰۰۰ میلیارد ریالی در مجمع عمومی عادی سالانه شرکت فولاد تاراز

تقسیم سود ۴۰۰۰ میلیارد ریالی در مجمع عمومی عادی سالانه شرکت فولاد تاراز
  • ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۳

رئیس هیئت مدیره فولاد تاراز مطرح کرد؛

تقسیم سود ۴۰۰۰ میلیارد ریالی در مجمع عمومی عادی سالانه شرکت فولاد تاراز


به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل هلدینگ آتیه‌فولاد، حامد ولی‌بیک، رئیس هیئت مدیره شرکت فولاد تاراز چهارمحال در حاشیه مجمع عمومی عادی سالیانه این شرکت اظهار کرد: امروز گزارش خوبی از عملکرد شرکت فولاد تاراز ارائه شد.

وی افزود: فولاد تاراز، امسال در شاخص سودآوری رشد قابل‌توجهی داشته است و در مجموع بالغ بر سه برابر سال گذشته به میزان سودآوری شرکت اضافه شد.

ولی‌بیک اذعان کرد: با تصمیم اتخاذ شده در مجمع عمومی سالیانه فولاد تاراز، به ازای هر سهم ۲۰۰ ریال سود تقسیم شد و بنابراین از مبلغ ۸۱۰۰ میلیارد ریال سود قابل تقسیم فولاد تاراز، ۴۰۰۰ میلیارد ریال سود به سهامداران حقیقی و حقوقی رسید.

رئیس هیئت مدیره شرکت فولاد تاراز ادامه داد: باتوجه به اینکه بخش عمده طرح‌های توسعه فولاد تاراز انجام شده و درصد پیشرفت قابل توجهی دارد که با تکمیل آن، میزان سود حاصل شده افزایش خواهد یافت، سهامداران حقیقی و حقوقی شرکت، ضمن حضور در مجمع به پیشنهاد تقسیم سود 50 درصدی رأی مثبت دادند.

وی با اشاره به برنامه‌های شرکت فولاد تاراز برای سال ۱۴۰۳ ابراز کرد: برنامه شرکت برای سال پیش‌رو تکمیل طرح‌های توسعه مهم شرکت از جمله نورد ۱۴۵۰ و خط اسیدشویی است که می‌کوشیم با برنامه‌ریزی انجام شده در جریان نقدی شرکت، این مهم تا اواسط سال انجام شود و خبرهای خوبی به سهامداران برسد و با این اتفاق، سهم فولاد تاراز در زنجیره تولید فولاد و تبدیل ورق‌های گرم تا گالوانیزه افزایش یابد.

ولی‌بیک با تقدیر از همراهی و مساعدت سهامداران با برنامه‌های شرکت خاطرنشان کرد: سهامداران با رأی مثبت خود به تقسیم سود 50 درصدی، زمینۀ تکمیل طرح‌های توسعه را فراهم کرده و با این سرمایه‌گذاری هوشمندانه، آینده‌ای بهتر را رقم خواهند زد.


  • اشتراک گذاری: