بازدید شرکت چینی shanXi ChuangQiاز شرکت صنایع آتیه لوله پارتاک

بازدید شرکت چینی shanXi ChuangQiاز شرکت صنایع آتیه لوله پارتاک
  • ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۳

مدیرعامل شرکت صنایع آتیه لولۀ پارتاک خبرداد؛

بازدید شرکت چینی shanXi ChuangQiاز شرکت صنایع آتیه لوله پارتاک

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل هلدینگ آتیه‌فولاد نقش‌جهان، هومان یوسفیان، مدیرعامل شرکت صنایع آتیه لولۀ پارتاک اظهار داشت: در راستای تسریع بهره‌برداری از کارخانۀ تولید لوله‌های بدون درز، کارشناسان و متخصصان شرکت چینی shanXi ChuangQi از شرکت صنایع آتیه لولۀ پارتاک بازدید کردند.

وی با بیان این‌که در تلاشیم کارخانه هرچه سریع‌تر به مرحلۀ بهره‌برداری اولیه برسد، افزود: در این راستا، فراخوانی برای مشاوران مهندسی پروژه منتشر شد و شرکت‌های مختلف داخلی و خارجی با ارسال گروه‌هایی ضمن بازدید از وضعیت شرکت، به ارائۀ قیمت پیشنهادی خود جهت مشاوره پرداختند.

 یوسفیان اذعان کرد: این گروه چینی نیز از جمله گروه‌های بازدیدکننده از شرکت صنایع آتیۀ لولۀ پارتاک بود و در جلسه‌ای که پس از بازدید از خطوط ساخت و با حضور مدیران شرکت پارتاک انجام شد، ضمن بیان نقطه‌نظرات خود به ارائۀ پیشنهاداتی جهت سرعت‌بخشیدن به روند احداث کارخانه پرداخت.

مدیرعامل شرکت صنایع آتیه لولۀ پارتاک خاطرنشان کرد: در تلاشیم تا روند انتخاب مهندس مشاور حداکثر تا اواسط خردادماه به سرانجام برسد تا پس از آن، با فعال شدن واحد مهندسی، اقدام به اورهال کردن و نصب تجهیزات خریداری شده کنیم.

گفتنی است شرکت صنایع آتیه لولۀ پارتاک در زمینی به مساحت تقریبی ۹ هکتار درحال احداث است و با خطوط تولید خریداری شده از شرکت SMS Meer آلمان، قابلیت تولید سالیانه بیش از ۱۶۰ هزار تن لولۀ بدون درز در اندازه‌های مختلف ۲ تا ۶ اینچ را دارا خواهد بود و می‌تواند علاوه بر تأمین نیاز شرکت‌های فعال داخلی در صنایع نفت، گاز، پتروشیمی و... به صادرات محصول خود نیز بپردازد.

 


  • اشتراک گذاری: