افزایش سرمایه 125 درصدی شرکت آتیه فولاد معدن پارسیان به تصویب رسید

افزایش سرمایه 125 درصدی شرکت آتیه فولاد معدن پارسیان به تصویب رسید
  • ۲۷ دی ۱۴۰۲


به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل هلدینگ آتیه‌فولاد، محسن ثابتی‌پور، مدیر سرمایه‌گذاری و امور مجامع هلدینگ آتیه فولاد در گفت‌وگو با روابط عمومی اظهار داشت:افزایش سرمایۀ شرکت آتیه فولاد معدن پارسیان، در راستای اصلاح ساختار مالی و جبران مخارج سرمایه ای، به صورت جدی پیگیری شد.

وی افزود: در این راستا، مجمع عمومی فوق‌العادۀ صاحبان سهام شرکت در روز یکشنبه 24 دی‌ماه تشکیل شد و مصوب شد تا سرمایۀ شرکت آتیه فولاد معدن پارسیان از 600 میلیارد ریال به 1,350 میلیارد ریال افزایش یابد. 

ثابتی‌پور اظهار نمود بر اساس مصوبات این مجمع مقرر شد که افزایش سرمایه از محل انتقال مطالبات حال‌شدۀ سهامداران انجام شود و به هیئت مدیره نیز اختیار داده شد تا ظرف مدت دو ماه نسبت به ثبت افزایش سرمایۀ شرکت در ادارۀ ثبت شرکت‌ها اقدام کنند.

مدیر سرمایه‌گذاری و امور مجامع هلدینگ خاطرنشان کرد: تسویۀ تعهدات خرید کارخانۀ تولید بتونیت رازی، تسویۀ تعهدات خرید سهام کارگزاری مبین سرمایه و خرید یک واحد صنعتی در شهرک صنعتی رازی و یک دستگاه تولید انواع کوردوایر از اهداف این افزایش سرمایه است.

گفتنی است شرکت آتیه فولاد معدن پارسیان در سال 1388 تأسیس شده است و در زمینۀ تولید و عرضۀ انواع مفتول مغزدار، ماشین تزریق مفتول مغزدار، بتونیت، آهک کلسینۀ دانه‌بندی شده، مفتول فروآلیاژ و... فعالیت می‌کند.


  • اشتراک گذاری: