اطلاعیه مهم در پی شایعاتی در فضای مجازی پیرامون شرکت پارس فولاد مبین

اطلاعیه مهم در پی شایعاتی در فضای مجازی پیرامون شرکت پارس فولاد مبین
  • ۸ بهمن ۱۴۰۲

1- در پی انتشار محتواهای خلاف واقع پیرامون مشکلات فروش اعتباری شرکت پارس فولاد مبین، لازم است به اطلاع برسانیم تمامی اقدامات حقوقی و قضایی مورد نیاز از طرف شرکت پارس فولاد مبین و آتیه فولاد نقش‌جهان در حال انجام است که در این مرحله منجر به صدور حکم جلب دو تن از مدیران شرکت‌های بدهکار و بازداشت ایشان شده است.
 پس از بازداشت ایشان، به‌منظور تسویۀ بدهی، #پیشنهادی توسط شرکت‌های مذکور مبنی بر واگذاری زمین و مستغلاتی در شهرستان کاشان به مرکز خدماتی پارس فولاد مبین ارائه گردید که این پیشنهاد پس از بررسی‌های انجام شده توسط هلدینگ آتیه فولاد نقش‌جهان و هیئت‌مدیرۀ شرکت پارس فولاد مبین مورد قبول واقع نشد.

به اطلاع سهام‌داران می‌رساند فرایند پیگیری وصول مطالبات، از طریق مزایده املاک مسکونی و دارایی‌های قابل‌فروش متخلفین پس از تأیید دستگاه قضایی با جدیت در دست پیگیری است و تا حصول نتیجه قطعی، ادامه دارد.
 
2- همچنین لازم به ذکر است که سایر فروش‌های اعتباری شرکت پارس فولاد مبین و سایر مراکز خدماتی، طبق سررسید در حال تسویه است و مشکلی در این زمینه وجود ندارد.
 
3- گفتنی است در بخشی دیگر از شایعات منتشر شده، به برپایی مراسمی در یکی از رستوران‌های لوکس تهران اشاره شده است که ضمن یادآوری تعارض این کار با سیاست‌های هلدینگ آتیه فولاد نقش‌جهان، وجود چنین برنامه‌ای #تکذیب می‌شود.
 
4- در پایان، نظر به انتشار اخبار کذب پیرامون شرکت آتیه فولاد نقش‌جهان و مراکز خدماتی زیرمجموعۀ آن و به‌منظور #حفظ_حقوق_سهام_داران شریف آتیه فولاد و جلوگیری از تشویش اذهان آن‌ها، این شرکت حق تمامی پیگیری‌های حقوقی را برای خود محفوظ می‌داند و در صورت تکرار انتشار هرگونه محتوای خلاف واقع با قاطعیت و از طریق مراجع رسمی با متخلفین برخورد خواهد نمود.
 

  • در پایان مؤکداً توصیه می‌گردد سهام‌داران محترم اخبار هلدینگ آتیه فولاد نقش‌جهان و شرکت‌های تابعه را از طریق کانال‌ها و سایت رسمی این شرکت پیگیری کنند و از اعتماد به بسترهای غیررسمی و بی‌نام‌ونشان بپرهیزند.

  • اشتراک گذاری: